Страхування персоналу

Ефективність бізнес-процесів в значній мірі залежить від стану здоров'я працівників підприємств і організацій. Саме це визначає рівень відсутності персоналу на робочому місці, впливає на його мотивацію, лояльність і продуктивність роботи. Тому, безперечно, управління здоров'ям персоналу є важливим інструментом успішної кадрової політики. Більшість завдань, пов'язаних з управлінням здоров'ям персоналу, можна вирішити за допомогою впровадження системи медичного та особистого страхування на вашому підприємстві.

Індивідуальний підхід наших фахівців дає можливість отримати ексклюзивні умови страхування для кожного підприємства.

Менеджер зі страхування юридичних осіб - 095 282 86 01 (Viber)

Страхування від нещасних випадків

Це один з найбільш надійних і ефективних способів захисту співробітників підприємства та їх сімей від непередбачених витрат, пов'язаних з травмою, втратою працездатності або іншою неприємною подією. Керівництво підприємства, а також відділ кадрів звільняється від ситуацій прийняття рішень про виділення матеріальної або благодійної допомоги співробітникам, а також зменшуються фінансові витрати підприємства.

Страхова сума на одну застраховану особу не лімітується, а страхові платежі зовсім невеликі в порівнянні зі страхуванням медичних витрат.

Страхування пожежних дружин

Робота пожежних небезпечна і непередбачувана. Щодня вони рятують багатьох людей, ризикуючи своїм життям. Саме тому страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони, а також членів добровільних пожежних дружин (бригад) є обов'язковим згідно із законодавством України.

Страхування здійснюється з метою захисту життя і здоров'я застрахованих осіб під час гасіння пожежі та ліквідації наслідків аварії.

Страхова сума на одного застрахованого прирівнюється до розміру заробітної плати за 10 років.