Юридичним особам

Транспортне страхування
КАСКО
Автоцивілка
Додаткова Автоцивілка
Страхування від нещасних випадків на транспорті
Страхування вантажів
Страхування майна
Майно
Будівельно-монтажні ризики
Страхування сільгосппродукції
Страхування персоналу
Медичне страхування
Медичне страхування для виїзджаючих за кордон
Страхування відповідальності
Страхування відповідальності приватного нотаріуса
Відповідальність при перевезенні небезпечних вантажів
Страхування відповідальності приватних виконавців
Страхування відповідальності професійної діяльності

СК «Альфа-Гарант» - надійний внесок у Ваш спокій

Страхування - перевірений спосіб убезпечити свою компанію від непередбачених ситуацій, пов'язаних з фінансовими витратами в разі втрати і псування майна, нанесення шкоди здоров'ю працівників. Для успішної і стабільної роботи Вашої організації пропонуємо звернути свою увагу на страхові програми, призначені спеціально для захисту майнових інтересів підприємств різних сфер діяльності. Компанія може застрахувати свою відповідальність перед працівниками, своє майно (в тому числі автотранспорт), а також обладнання і машини. Крім того, великим попитом користується страхування від нещасних випадків і медичне страхування працівників. Якщо діяльність Вашої організації пов'язана з індустрією будівництва житлових і комерційних будівель, то рекомендуємо скористатися страхуванням будівельно-монтажних ризиків.

Завдяки страхуванню, люди живуть спокійно, не побоюючись курйозних ситуацій. Вибираючи в попутники «Альфа-Гарант», Ви будете захищені від негативних наслідків.

Надійна страхова компанія

На сьогоднішній день, за експертними оцінками, Страхова компанія «Альфа-Гарант» входить в топ-12 лідерів страхування ОСЦПВ в Україні. За даними незалежного рейтингового ділового журналу «Експерт Україна» займає лідируючі позиції в рейтингу - «Кращі фінансисти». Компанія зайняла почесне друге місце в рейтингу «Стійкість» страхових компаній.

Зручний сервіс

  • Реалізуємо понад 50-ти страхових продуктів із обов'язкових та добровільних видів страхування.
  • Забезпечуємо цілодобове своєчасне і якісне обслуговування наших клієнтів.
  • Маємо розгалужену регіональну мережу, швидко і якісно обслуговуємо наших клієнтів.
  • Високий професіоналізм, досвід співробітників, корпоративна культура всього персоналу - основа успішного розвитку нашої компанії.

Страхова компанія «Альфа-Гарант» реалізує свою місію шляхом надання надійного страхового захисту і прагне до того, щоб бізнес Компанії сприймався клієнтами і партнерами як природне і нерозривне продовження їх власних справ.

Менеджер зі страхування юридичних осіб - 095 282 86 01 (Viber)