Автоцивілка

ВАШІ ДІЇ НА МІСЦІ ПОДІЇ
Дії винуватця ДТП
Дії потерпілого
ІНФОРМАЦІЯ ПО ЄВРОПРОТОКОЛУ
Файли для заповнення та завантаження

Повідомити про неправомірні дії працівників поліції, дізнаватися про первинну реєстрацію заяв, отримувати довідкову інформацію, ви можете ЦІЛОДОБОВО по телефону CALL-ЦЕНТРУ Національної поліції України 0-800-50-02-02.

 

Відповіді на поширені запитання для отримання відшкодування:

Питання: Чи можу я отримати страхове відшкодування готівкою?
Відповідь: Ні, виплата страхового відшкодування проводиться тільки у безготівковій формі.

Питання: Якщо, я не є власником пошкодженого автомобіля, чи можу я отримати страхове відшкодування на свої реквізити?
Відповідь: Так, якщо власник автомобіля, зазначений у свідоцтві про реєстрацію, надасть Вам видану нотаріусом довіреність,  в якій буде зазначено, що: «… Ви … маєте право отримати страхове відшкодування».

Питання: Якщо я не маю можливості найближчим часом виконати всю процедуру, протягом якого терміну я можу звернутись в страхову компанію?
Відповідь: Ви можете звернутись в страхову компанію протягом одного року з моменту настання ДТП, якщо шкоду заподіяно майну потерпілого, та протягом трьох років, якщо шкоду заподіяно життю та здоров‘ю потерпілої особи.

Питання: Чи може страхова компанія сплатити страхове відшкодування раніше 90 днів?
Відповідь: 90 днів – це максимальний термін для прийняття рішення та сплати відшкодування. ТДВ СК «Альфа-Гарант» зазвичай сплачує в термін до 60 днів з дня настання ДТП (більше 60% всіх виплат).

Питання: Коли я можу починати відновлювальний ремонт автомобіля?
Відповідь: У разі, якщо проведено огляд пошкодженого автомобіля представником-аварійним комісаром СК «Альфа-Гарант» та складено відповідний протокол огляду, можете починати відновлювальний ремонт автомобіля.

Питання: Якщо в процесі відновлювального ремонту автомобіля виявили пошкодження автомобіля, які не зафіксовані при першому огляді, що робити?
Відповідь: У разі, якщо в процесі відновлювального ремонту пошкодженого автомобіля виявлено суттєві додаткові пошкодження, які не були зафіксовані під час першого огляду, та Ви бажаєте їх зафіксувати, необхідно:

– припинити ремонт до проведення представником СК «Альфа-Гарант» додаткового огляду;
– провести додатковий огляд автомобіля – процедура аналогічна проведенню первинного огляду: для цього необхідно зв‘язатись з співробітником СК «Альфа-Гарант», який оформлював заявку на перший огляд, та написати Заяву в довільній формі на проведення додаткового огляду авто.

В Заяві необхідно зазначити:

  • ваш автомобіль: марка, модель, держ. номер;
  • місцезнаходження авто: місто, район, селище, чи може авто рухатись;
  • додаткові пошкодження: орієнтовні пошкодження, які не були зафіксовані;
  • контакти: Ваші ПІБ та телефони;
  • ідентифікатор: номер Вашої справи або номер поліса СК «Альфа-Гарант».