Страхування майна та відповідальності

Застрахувати можна житловий будинок, квартиру, дачу, господарські будівлі, технологічне, електронне обладнання, елементи оздоблення, ремонт, предмети побуту (меблі, електроприлади, комп'ютерну техніку, музичні інструменти, предмети інтер'єру, інше). Страхування майна також включає страхування Вашої відповідальності в разі Вашої провини в затопленні сусідського майна або пожежі

Менеджер зі страхування фізичних осіб - 095 282 86 02 (Viber)

Страхування майна "Преміум-класу"

Цей вид страхування майна «з оглядом», агент виїжджає до Вас додому, складає опис того, що ви хочете застрахувати, і робить оцінку. Якщо ви плануєте застрахувати особливо цінні предмети (рідкісні картини, дорогі люстри або меблі), то може бути запрошений і фахівець з оцінки таких речей. Страхування «Преміум-класу» має на увазі страхування майна на його реальну вартість, і при цьому Вам надається можливість індивідуального вибору застрахованих ризиків, видів майна, термін страхування і інших опцій.

Застрахувати можна майно, яке належить Вам на правах власності або використовується за договором оренди, прокату, лізингу і т.д. Ціна страхування залежить від розміру страхової суми.

Страхування іпотеки

Ви отримуєте кредит на придбання нерухомості?

Однією з умов видачі такого кредиту є укладення договору іпотечного страхування.

СК «Альфа-Гарант» забезпечить вам надійний страховий захист при настанні страхового випадку, гарантує вам і вашій родині можливість виконати кредитні зобов'язання перед банком.

Обов'язкова цивільна відповідальність власників зброї

Це страхування відповідальності власників чи користувачів зброї за шкоду, яка може бути заподіяна життю, здоров'ю та / або майну третіх осіб, внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї. Страхувальниками можуть бути громадяни, які на законних підставах зберігають та використовують зброю.

На законодавчому рівні встановлено такі розміри страхових сум за кожного потерпілого: за шкоду життю і здоров'ю - 11 000 гривень, за шкоду майну - 30 000 гривень. Вартість страхування: 17 грн. на один рік.