Приватним особам

Автострахування
Автоцивілка
КАСКО
Страхування майна та відповідальності
комплексне страхування квартири "оберіг"
Програма страхування «Надійний дім»
Медичне страхування
Медичне страхування для дорослих
Туристичне страхування
Страхування медичних витрат для подорожуючих
СК "Альфа-Гарант" - надійний вклад у Ваш спокій

Ми не можемо передбачити, коли і як може статися аварія або пожежа, але ми можемо бути розсудливими і передбачити невідомість. І єдиний спосіб уберегти і убезпечити себе від наслідків неприємних випадків - це застрахувати нерухомість, машину, квартиру, відповідальність, здоров'я своє і рідних Вам людей.

Завдяки страхуванню, люди живуть спокійно, не побоюючись непередбачуваних ситуацій. Вибираючи в попутники «Альфа-Гарант, Ви будете захищені від негативних наслідків.

Надійна страхова компанія

На сьогоднішній день, за експертними оцінками, СК «Альфа-Гарант» входить в топ-12 лідерів страхування ОСЦПВ в Україні. За даними незалежного рейтингового ділового журналу «Експерт Україна» займає лідируючі позиції в рейтингу - «Кращі фінансисти». Компанія зайняла почесне друге місце в рейтингу «Стійкість» страхових компаній.

Зручний сервіс

  • Реалізуємо понад 50 страхових продуктів із обов'язкових та добровільних видів страхування.
  • Забезпечуємо цілодобове своєчасне і якісне обслуговування наших клієнтів.
  • Маємо розгалужену регіональну мережу, швидко і якісно обслуговуємо наших клієнтів.
  • Високий професіоналізм, досвід співробітників, корпоративна культура всього персоналу - основа успішного розвитку нашої компанії.

Страхова компанія «Альфа-Гарант» реалізує свою місію шляхом надання надійного страхового захисту і прагне до того, щоб бізнес Компанії сприймався клієнтами і партнерами як природне і нерозривне продовження їх власних справ.

Менеджер зі страхування фізичних осіб - 095 282 86 02 (Viber)