Цінуйте свій час — обирайте електронний поліс Автоцивілки!

В України стрімко збільшується кількість користувачів електронних послуг: оплата комунальних послуг, покупка телевізора та іншої техніки, замовлення їжі. Страховий ринок також не пасе задніх, кількість оформлених в електронній формі полісів Автоцивілки стрімко зростає і Страхова компанія «Альфа-Гарант» також сприяє такому розвитку.

Відзначимо, що електронний поліс – додаткова форма документа, яка існує паралельно з паперовою формою поліса, але все популярнішим стає саме електронний поліс.

Він зручніший в оформленні та використанні, оскільки не потребує обов‘язкового контактування з агентом для його укладання. Сплатити за поліс можна також через Інтернет. Немає ризику забути, зіпсувати або загубити поліс та звертатися до страховика за його відновленням.

Електронний поліс – надійний захист від шахраїв, які іноді намагаються фальсифікувати звичайні паперові поліси. Поліс швидко відображається в базі Моторного Бюро (ЦБД), тому водій може перевірити, чи він справжній, безпосередньо на сайті Моторного Бюро.

Отже, переваг в електронного поліса порівняно з паперовим багато. І ми бачимо, що таких договорів щодня більшає. За останні три місяці обсяг укладених електронних полісів в Страховій компанії «Альфа-Гарант» збільшився у декілька разів.

 

Photo by Corinne Kutz on Unsplash