ПРО РОБОТУ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ В УМОВАХ ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИНУ

У зв'язку із збільшенням захворюванності на коронавірусну хворобу і введенням додаткових протиепідемічних заходів і обмежень на території України, повідомляємо про режим роботи ТДВ СК «Альфа-Гарант».

Перш за все повідомляємо, що компанія не припиняє свою роботу і продовжує виконувати свої зобов'язання перед клієнтами і партнерами. Проте, з огляду на рекомендації державних органів і місцевої влади та з метою збереження здоров'я клієнтів і колективу, ми переводимо частину співробітників на індивідуальний графік та дистанційний режим роботи.

У зв'язку з цим, просимо по можливості вирішувати питання страхування, врегулювання збитків, консультацій в телефонному режимі а також за допомогою електронної пошти та месенджерів.

Для страхування Автоцивілки рекомендуємо купувати поліс в електронній формі - він не вимагає особистого контакту з працівником страхової компанії або агентом, оплату даного продукту також можна зробити через Інтернет.

Якщо Ви плануєте відвідати офіс страхової компанії, обов'язково зателефонуйте представнику в даному регіоні та узгодьте конкретний час вашого візиту. Також просимо мати при собі засоби індивідуального захисту та утриматися від особистих контактів при симптомах ГРВІ захворювань.

Центр врегулювання збитків в Києві на вул. Тороповського, 14 працює в штатному режимі, з 9:00 до 18:00. Проте, просимо максимально обмежити візити в офіс і висилати документи поштою після телефонної консультації з нашими фахівцями.

Гаряча лінія компанії працює цілодобово, телефон: 0-800-501-710.

Поштова адреса для кореспонденції: 02100, м. Київ, вул. Г. Тороповського, 14.

Бережіть себе та дбайте про своїх близьких, зберігайте спокій і будьте здорові!