Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 
Медичне та особисте страхування
banner-head-fiz.png
 
 
Страхові послуги:
   Головна arrow Медичне і особисте страхування arrow Програма "Здоров'я працівників великого виробництва"
Страхування майнових ризиків Страхування майнових ризиків
Страхування транспортних ризиків Страхування транспортних ризиків
Медичне і особисте страхування Медичне і особисте страхування
Страхування відповідальності Страхування відповідальності
Страхування сільськогосподарських ризиків Страхування сільськогосподарських ризиків
Заявка на страхування
Програма "Здоров'я працівників великого виробництва"
Великі виробництва з кількістю працівників 1000 і більше осіб зазвичай розташовані в маленьких містечках, далеко від великих міст. В цих випадках медична частина на виробництві незамінна для людей, адже вона стає єдиним медичним закладом, який може надати необхідну медичну допомогу. Але, як забезпечити лікарів медичної частини всіма необхідними медикаментами? Що робити людині у випадку необхідності перебування в стаціонарі? В яку лікарню потрапить хворий працівник, і лікування, якої якості він отримає? Хто відповідальний за неправильно встановлений діагноз, довготривале лікування, невиправдано довгу відсутність спеціаліста на робочому місці? Хто відшкодує збитки людині?

Вирішити всі ці питання керівництву великих виробництв допоможе впровадження спеціальної програми медичного та особистого страхування СК "Альфа-Гарант" - "Здоров'я працівників великого виробництва". Разом з медичним страхуванням програма передбачає організацію необхідної медичної допомоги в разі нещасних випадків на виробництві і в побуті та виплату відповідних компенсацій.

Досвід впровадження цієї програми клієнтами СК "Альфа-Гарант" - провідними українськими виробниками з кількістю працівників до 6 тисяч осіб демонструє її високу результативність та ефективність. За рахунок якісного медичного обслуговування скоротився термін тимчасової непрацездатності серед працівників наших клієнтів, зменшилися витрати на матеріальну допомогу для вирішення соціальних питань. Супровід цих програм проводиться досвідченими спеціалістами високого рівня, які мають багаторічний досвід роботи в галузі особистого та медичного страхування.

Система комплексного страхування є гнучкою і дозволяє вибрати оптимальний варіант обслуговування для кожного підприємства. Програми страхування розробляються з урахуванням особливостей вашого підприємства та узгоджуються в процесі переговорів. При адаптації наших програм враховуються наступні фактори: професійні захворювання, вірогідність нещасного випадку на виробництві, екологічний стан в регіоні, побажання підприємства щодо періодичності платежів, стратегія розвитку і розширення виробництва тощо.

Вартість страхування

Вартість страхового пакету "Здоров'я великого виробництва" становить 35-45 грн. на місяць за одного застрахованого працівника. Страхова сума складає від 4000 грн. до 5500 грн. на одну застраховану особу.

Варіанти оплати

Страхування за програмою "Здоров'я великого виробництва" може проводитися як за рахунок коштів підприємства, так і комбіновано - за рахунок коштів підприємства і частково за кошти його працівників.

Обслуговування застрахованих осіб

Після узгодження програми страхування і укладення договору страхування, кожному працівнику підприємства надається страхова картка із зазначенням номерів телефонів цілодобового сервісного центру СК „Альфа-Гарант", за якими необхідно звертатися в разі настання страхового випадку. Один з номерів є безкоштовним по всій Україні (з будь-якого міського телефону). Лікар-координатор СК „Альфа-Гарант" приймає звернення застрахованих і організовує надання необхідної медичної допомоги, повідомляє застрахованому час і місце консультації або обстеження та підтримує зв'язок з ним до завершення процесу лікування.

 
Медичне
страхування
Страхування
АВТО
Страхування
майна

Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 

Головний офіс


Поштова адреса: 02100, м. Київ, вул. Г. Тороповського, 14
Юридична адреса: 01133, м. Київ, бул. Л. Українки, 26
+38 (044) 591-63-21, 591-63-22
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

 

Куди звертатись?

Департамент розвитку особистого і
медичного страхування: (044) 591-63-23, 591-63-22
Дробот Світлана Іванівна, начальник управління
вул. Леніна, 70 вул. Куйбишева/Київська, 2/79 вул. Грецька, 11 пр. Ушакова, 25, оф. 108 вул. Спаська, 72 вул. Добролюбова, 17 вул. Челюскінців, 123, оф. 4 вул. Плеханова, 12 а вул. Леніна, 13 вул. Л. Толстого, 10 б вул. Університетська, 38, оф. 3 вул. Незалежності, 4 вул. Лебединського, 19 вул. Шевченко, 8 вул. Руська, 25 пл. Соборна, 12 а вул. Совєтская, 43, оф. 35 вул. Лазарєва, 4 вул. Фрунзе, 225 вул. Сумська, 13 вул. Петропавлівська, 62 пр. Миру, 68, оф. 919 б-р Лесі Українки, 26 вул. Київська, 79 вул. С. Бандери, 49 пр. Волі, 1 б