Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 
Медичне та особисте страхування
banner-head-korp.png
 
 
Страхові послуги:
   Головна arrow Медичне і особисте страхування arrow Для виїжджаючих за кордон
Страхування транспортних ризиків Страхування транспортних ризиків
Страхування майнових ризиків Страхування майнових ризиків
Медичне і особисте страхування Медичне і особисте страхування
Заявка на страхування
Добровільне медичне страхування для виїжджаючих за кордон

Збираючись у закордонну поїздку, завчасно придбайте страховий поліс для виїжджаючих за кордон. Саме він забезпечить вам отримання необхідної якісної медичної допомоги в результаті нещасного випадку або раптового погіршення стану здоров’я, що можуть статися під час подорожі.

Добровільне страхування туристів - допоможе почувати себе впевненно в будь-якій частині світу!

Посольства та консульські відділи багатьох країн надають візу тільки за наявності відповідного страхового полісу. Страховий поліс СК «Альфа-Гарант» діє в будь-якій країні світу. Обслуговування застрахованих за кордоном здійснює сервісна компанія "SMILE Assistance", яка має розвинену мережу представництв, а також більше 600 прямих діючих контрактів з медичними установами, лікарями та сервісними службами за межами країни.

Для оформлення полісу страхування необхідно мати з собою закордонний паспорт. Оформлення і сплата страхового платежу займають не більше 15 хвилин

Програми страхування медичних та інших витрат

Програма А

Відповідно до умов цієї Програми Страховик відшкодовує витрати на такі послуги, надані Застрахованій особі:

Медичні послуги:

- амбулаторне лікування Застрахованої особи внаслідок Нещасного випадку, а також Захворювання, що сталися під час дії Договору, включаючи витрати на лікарські послуги, діагностичні дослідження, призначені лікарем медикаменти, перев’язочні матеріали та засоби фіксації (гіпс, бандаж). Витрати на медикаменти, призначені лікарем, відшкодовуються в розмірі, що не перевищує 350 USD/EUR;

- перебування та лікування у стаціонарі (у палаті стандартного типу, включаючи стандартне харчування) внаслідок Нещасного випадку, а також Захворювання, що стались під час дії Договору, включаючи витрати на проведення операцій, діагностичних досліджень, а також по оплаті призначених лікарем медикаментів, перев’язочних матеріалів та засобів фіксації (гіпс, бандаж);

- невідкладну стоматологічну допомогу – гострий зубний біль – (стоматологічний огляд, рентгенівське дослідження, видалення або пломбування природних зубів, обумовлені гострим запаленням зубу та/або оточуючих зуб тканин або отриманою внаслідок Нещасного випадку щелепною травмою) в розмірі, що не перевищує 150 USD/EUR;

Транспортування Застрахованої особи:

- евакуацію (транспортування машиною „швидкої допомоги” або іншим транспортним засобом) з місця пригоди до найближчої медичної установи або лікаря в країні тимчасового перебування;

- екстрену медичну репатріацію адекватним транспортним засобом, включаючи витрати на особу, яка супроводжує (якщо така особа призначена лікарем) з-за кордону до місця проживання Застрахованої особи або до найближчої медичної установи за місцем проживання при умові відсутності у країні тимчасового перебування можливостей для надання необхідної медичної допомоги;

- медичну репатріацію Застрахованої особи з-за кордону до країни постійного проживання Застрахованої особи або до найближчої медичної установи у країні постійного проживання у разі, якщо витрати на перебування у стаціонарі можуть перевищити встановлену у  Договорі страхову суму. Медична репатріація здійснюється тільки у разі відсутності медичних застережень;

- посмертну репатріацію тіла Застрахованої особи до країни її постійного проживання, якщо її смерть є наслідком Нещасного випадку або Захворювання, і оплату вартості необхідних для репатріації послуг та труни для перевезення. При цьому, Страховик не оплачує витрати на ритуальні послуги на території країни постійного проживання Застрахованої особи.

Послуги зв’язку:

- термінові повідомлення Найближчим родичам Застрахованої особи, пов’язані зі страховим випадком, що передає Асистуюча компанія.

 

Програма В

Відповідно до умов цієї Програми додатково до витрат, що відшкодовуються згідно з умовами Програми А, Страховиком відшкодовуються витрати на такі послуги:

Транспортні послуги

- повернення Застрахованої особи до країни постійного проживання у разі смерті когось з Найближчих родичів Застрахованої особи. При цьому Застрахована особа повинна передати Страховику невикористаний зворотній квиток.

Проїзд родичів:

- проїзд в один кінець економічним класом дітей до 16 років, які знаходяться із Застрахованою особою під час перебування за кордоном, у країну їх постійного проживання у випадку, якщо діти залишились без нагляду у результаті страхового випадку із Застрахованою особою.

- проїзд в обидва кінці економічним класом (із країни постійного проживання та назад) одного з Найближчих родичів Застрахованої особи у випадку перебування Застрахованої особи в медичному закладі в критичному стані. При цьому Страховик відшкодовує витрати на проживання в готелі протягом 3-х днів когось з найближчих родичів Застрахованої особи (вартість проживання за одну добу не може перевищувати 50 USD/EUR).

 

Програма С

Відповідно до умов цієї Програми додатково до витрат, що відшкодовуються згідно з умовами Програми В, Страховиком відшкодовуються витрати на такі послуги:

Медичні послуги:

- лікування сонячних опіків в розмірі, що не перевищує 75 USD/EUR;

- лікування грипу (гострих респіраторних вірусних інфекцій) у дорослих в розмірі, що не перевищує 200 USD/EUR .

Транспортні послуги

- проїзд у країну постійного проживання в один кінець економічним класом, витрати на проїзд до аеропорту у випадку, якщо від’їзд Застрахованої особи не відбувся вчасно, тобто у день, вказаний у проїзних документах, що знаходяться у Застрахованої особи, через Нещасний випадок або Захворювання, наслідком чого було перебування Застрахованої особи на стаціонарному лікуванні. Застрахована особа повинна повідомити Асистуючу компанію та здійснити всі можливі дії для того, щоб повернути (здати) невикористані проїзні документи та відшкодувати їх вартість Страховику. При невиконанні цієї умови Страховик має право вирахувати із суми страхового відшкодування, належного Застрахованій особі, вартість невикористаних проїзних документів;

Юридична допомога та допомога в оформленні (відновленні) документів:

- послуги юриста або адвоката у разі участі Застрахованої особи в дорожньо-транспортній пригоді у розмірі, що не перевищує 750 USD/EUR;

- проїзд Застрахованої особи у країну постійного проживання економічним класом у разі її депортації та оформлення відповідних документів (витрати на оформлення документів відшкодовуються у розмірі, що не перевищує 750 USD/EUR).

Повернення багажу:

-  заходи, здійснені для повернення Багажу, у разі, якщо Багаж Застрахованої особи було втрачено в період, коли він знаходився під опікою перевізника. Страховик відшкодовує витрати на відновлення втраченого багажу в розмірі, що не перевищує 200 USD/EUR.

 

Програма D

Відповідно до умов цієї Програми додатково до витрат, що відшкодовуються згідно з умовами Програми С, Страховиком відшкодовуються витрати на такі послуги:

Медичні послуги:

- лікування сонячних опіків в розмірі, що не перевищує 150 USD/EUR;

- при амбулаторному лікуванні  Застрахованої особи витрати на медикаменти, призначені лікарем відшкодовуються в розмірі, що не перевищує 500 USD/EUR;

- лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у дорослих та дітей в розмірі, що не перевищує 400 USD/EUR .

Допомога в оформленні (відновленні) документів:

- відновлення загублених або викрадених документів Застрахованої особи, в розмірі, що не перевищує 500 USD/EUR;

Технічна допомога:

- доставку автомобіля та Застрахованої особи до найближчої Спеціалізованої установи у випадку поломки чи аварії транспортного засобу Застрахованої особи або у разі нездатності Застрахованої особи керувати транспортним засобом за медичними показаннями під час подорожі (витрати на транспортування не можуть перевищувати 100 USD/EUR), а також витрати на перебування Застрахованої особи в готелі на час ремонту транспортного засобу (але не більше 3-х діб), при цьому вартість проживання в готелі за одну добу не може перевищувати 50 USD/EUR.

- організація доставки всіх пасажирів до місця призначення у країні тимчасового перебування у випадку поломки чи аварії транспортного засобу.

Затримка, відміна рейсу:

- якщо відправлення літака відкладається на 4 години або більше через страйк, з технічних причин, через несприятливі погодно-кліматичні умови або поломку літака, а також якщо рейс було відмінено і Застрахованій особі не було запропоновано альтернативний транспортний засіб впродовж цього часу, Страховик відшкодовує витрати Застрахованої особи на харчування в розмірі не більше 30 USD/EUR, проживання в готелі в розмірі не більше 50 USD/EUR, а також альтернативний транспорт в межах 100 USD/EUR. Ці витрати будуть сплачені на підставі оригіналів документів, що підтверджують такі витрати.

Перекладацькі послуги:

- організацію послуг перекладача (самі послуги оплачує Застрахована особа).

Послуги зв’язку:

- телефонні розмови з диспетчером Асистуючої компанії або її представником в розмірі, що не перевищує 75 USD/EUR;

Додаткові послуги у разі настання непередбачених обставин:

-  бронювання місць в готелі;

-  бронювання білетів на будь-який вид транспорту;

-  доставка ліків.

 

Програми Multivisa

У разі необхідності оформлення Договору для Застрахованих осіб які постійно подорожують на короткі терміни розроблено Програму Multivisa.

Multivisa дає можливість оформити Договір на період страхування від 90 до 365 днів, при цьому загальний термін перебування за кордоном встановлюється від 15 до 180 днів. У разі використання кількості днів перебування за кордоном зазначених в Договорі (згідно відміток в Закордонному паспорті) дія Договору припиняється. Цими Умовами передбачено чотири програми страхування: Multivisa (А, B, С, D), відшкодування витрат проводиться відповідно до умов програм, зазначених вище. Страховик несе зобов’язання за цим Договором лише під час перебування Застрахованої особи за межами країни постійного проживання.

 
Медичне
страхування
Страхування
АВТО
Страхування
майна

Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 

Головний офіс


Поштова адреса: 02100, м. Київ, вул. Г. Тороповського, 14
Юридична адреса: 01133, м. Київ, бул. Л. Українки, 26
+38 (044) 591-63-21, 591-63-22
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

 

Куди звертатись?

Управління особистого і
медичного страхування: (044) 591-63-23, 591-63-22
Дробот Світлана Іванівна, начальник управління
вул. Леніна, 70 вул. Куйбишева/Київська, 2/79 вул. Грецька, 11 пр. Ушакова, 25, оф. 108 вул. Спаська, 72 вул. Добролюбова, 17 вул. Челюскінців, 123, оф. 4 вул. Плеханова, 12 а вул. Леніна, 13 вул. Л. Толстого, 10 б вул. Університетська, 38, оф. 3 вул. Незалежності, 4 вул. Лебединського, 19 вул. Шевченко, 8 вул. Руська, 25 пл. Соборна, 12 а вул. Совєтская, 43, оф. 35 вул. Лазарєва, 4 вул. Фрунзе, 225 вул. Сумська, 13 вул. Петропавлівська, 62 пр. Миру, 68, оф. 919 б-р Лесі Українки, 26 вул. Київська, 79 вул. С. Бандери, 49 пр. Волі, 1 б