Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 
Страхування будівельно-монтажних ризиків
banner-head-fiz.png
 
 
Страхові послуги:
   Головна arrow Страхування майнових ризиків arrow Страхування будівельно-монтажних робіт
Страхування майнових ризиків Страхування майнових ризиків
Страхування транспортних ризиків Страхування транспортних ризиків
Медичне і особисте страхування Медичне і особисте страхування
Страхування відповідальності Страхування відповідальності
Страхування сільськогосподарських ризиків Страхування сільськогосподарських ризиків
Заявка на страхування
Страхування будівельно-монтажних робіт

Страхування будівельно-монтажних ризиків є одним з видів страхування, що активно розвивається компанією і передбачає забезпечення страхового захисту майна, яке має відношення до будівельно-монтажних робіт: при зведенні будівель, споруд, інженерних мереж, монтажу технологічного обладнання та капітального ремонту з початку проведення робіт до моменту здачі в експлуатацію. При цьому на страхування можуть прийматись:

  • об'єкти, що являють собою продукцію будівельно-монтажних робіт, які здійснюються за контрактом (договором будівництва, підряду), включно підготовчі роботи на будівельному майданчику, тимчасові допоміжні споруди (побутові, складські, будівельні риштування, тощо), що необхідні для проведення будівельно-монтажних робіт, інженерні комунікації, будівельні матеріали, що зберігаються на будівельному майданчику і знаходяться в процесі здійснення будівельно-монтажних робіт;
  • існуючі об'єкти нерухомості, що знаходяться на території будівельного майданчика;
  • обладнання;
  • будівельні машини, а також механізми і устаткування для виконання монтажу, що постійно закріплені за об'єктом будівництва.

Страхування майна під час проведення будівельно-монтажних робіт здійснюється на випадок його пошкодження, втрати, знищення або псування внаслідок:

  • вогню;
  • стихійних явищ;
  • протиправних дій третіх осіб;
  • виробничої аварії;
  • ненавмисного порушення норм і правил проведення робіт (недбалість, помилка, неуважність) особами, що не є відповідальними за організацію робіт;
  • помилок, допущених при виконанні будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт та виявлених у період гарантійної експлуатації, або в результаті виконання гарантійних зобов'язань Страхувальником, або уповноваженими ним особами згідно з Контрактом.
 
Медичне
страхування
Страхування
АВТО
Страхування
майна

Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 

Головний офіс


Поштова адреса: 02100, м. Київ, вул. Г. Тороповського, 14
Юридична адреса: 01133, м. Київ, бул. Л. Українки, 26
+38 (044) 591-63-21, 591-63-22
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

 

Куди звертатись?

Київська регіональна дирекція: (044) 591-63-23, 591-63-22
Чиркін Олексій Володимирович, директор 
Штоюнда Оксана Анатоліївна, заступник начальника відділу страхування
вул. Леніна, 70 вул. Куйбишева/Київська, 2/79 вул. Грецька, 11 пр. Ушакова, 25, оф. 108 вул. Спаська, 72 вул. Добролюбова, 17 вул. Челюскінців, 123, оф. 4 вул. Плеханова, 12 а вул. Леніна, 13 вул. Л. Толстого, 10 б вул. Університетська, 38, оф. 3 вул. Незалежності, 4 вул. Лебединського, 19 вул. Шевченко, 8 вул. Руська, 25 пл. Соборна, 12 а вул. Совєтская, 43, оф. 35 вул. Лазарєва, 4 вул. Фрунзе, 225 вул. Сумська, 13 вул. Петропавлівська, 62 пр. Миру, 68, оф. 919 б-р Лесі Українки, 26 вул. Київська, 79 вул. С. Бандери, 49 пр. Волі, 1 б