Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 
Прес-центр
banner-head-fiz.png
 
 
   Головна arrow Новини
Акції
Новини
Виплати
Заявка на страхування


31.07.19
Повідомлення щодо методики розрахунку страхового платежу ОСЦПВВНТЗ

Повідомляємо: що з 21.09.2019 року при розрахунку страхового платежу по договору ОСЦПВВНТЗ ТДВ СК "Альфа-Гарант" не має наміру застосовувати коригуючий коефіцієнт бонус-малус. Рішення прийняте відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 09.04.2019 за № 538 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з питань ОСЦПВВНТЗ».

 
27.11.18
Конкурс щодо проведення аудиту фінансової звітності

Оголошуємо конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності

Товариство з додатковою відповідальністю Страхова компанія «Альфа-Гарант» оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2018 рік.

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах аудиторської фірми для проведення аудиту фінансової звітності ТДВ СК «Альфа-Гарант» за 2018 рік.

У конкурсі можуть брати участь аудиторські фірми, які відповідають вимогам, що  встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», а також умовам конкурсу.

Умови та порядок проведення конкурсу

Аудиторська фірма повинна відповідати таким вимогам:

 • інформація про аудиторську фірму внесена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;
 • достатній рівень кваліфікації та досвіду аудиторів і персоналу: за основним місцем роботи має працювати не менше п’яти аудиторів із загальною чисельністю штатних кваліфікованих працівників, які залучаються до виконання завдань, не менше 10 осіб, з яких щонайменше дві особи повинні підтвердити кваліфікацію або мати чинні сертифікати (дипломи) професійних організацій, що підтверджують високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності;
 • за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15% загальної суми доходу від надання аудиторських послуг та відсутні обмеження, пов’язані з тривалістю надання послуг цьому підприємству. 

Завдання з обов’язкового аудиту фінансової звітності включає:

 • надання обґрунтованої впевненості, що приймається і виконується суб’єктом аудиторської діяльності відповідно до вимог цього Закону та міжнародних стандартів аудиту шляхом перевірки фінансової звітності або консолідованої фінансової звітності з метою висловлення незалежної думки аудитора про її відповідність в усіх суттєвих аспектах і відповідність вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності або національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та законів України 

Вид послуги:

 • підтвердження річної фінансової звітності ТДВ СК «Альфа-Гарант» з метою надання до Нацкомфінпослуг (Аудиторський звіт щодо підтвердження річної фінансової звітності);
 • підтвердження річної спеціалізованої звітності страховика ТДВ СК «Альфа-Гарант» (Аудиторський звіт про надання впевненості щодо річних звітних даних страховика); 

Не допускаються до участі в конкурсі аудиторські фірми, які: 

 • не відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та цим Умовам;
 • подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

 • Основні відомості про суб’єкта аудиторської діяльності (реєстраційна інформація, види діяльності, посадові особи та інше);
 • наявність передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтв, сертифікатів та термін їх дії;
 • цінова пропозиція щодо розміру оплати за договором та розрахунок вартості послуг;
 • будь-яку іншу інформацію, яка може бути корисною. 

Інформація про процедуру:

            Кінцевий строк подання документів – 17 грудня 2018 року до 18 годин 00 хвилин

Дата проведення конкурсу – 21 грудня 2018 року об 11 годині 00 хвилин

Документи надсилайте, будь ласка за адресою: 01133, Україна, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26 та/або на електронну пошту Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

Контактні особи: головний бухгалтер Байлема Ольга Миколаївна +38 044 591-63-20 (вн. 140).

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Фінансова звітність та інша публічна інформація ТДВ СК «Альфа-Гарант» доступна в розділі «Розкриття інформації фінансовими установами»

https://alfagarant.com/content/view/94/108/lang,ua/

Додаткова інформація про діяльність ТДВ СК «Альфа-Гарант» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу. Результати конкурсу будуть розглянуті на тендерному комітеті.

Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, електронною поштою.

 
24.05.18
Нам 15 Років!
15years.jpgПрименить
 
19.04.18
СК «Альфа-Гарант» увійшла до нового складу Президії МТСБУ

«18» квітня 2018 року на загальних зборах страховики-члени Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) обрали Страхову компанію «Альфа-Гарант» в новий склад президії МТСБУ.

При формуванні списку Кандидатів враховувався принцип ротації: по два представники від діючих об'єднань страховиків (АСБ, ЛСОУ, УФС, НАЦУ), наявність в президії двох представників від повних членів бюро, наявність компаній з вітчизняними та іноземними власниками.

 
12.02.18
Семінар по підведенню підсумків роботи компанії в 2017 році

19 січня 2018 р. СК «Альфа-Гарант» провела триденний корпоративний семінар для співробітників Компанії в мальовничому куточку Прикарпаття, на базі відпочинку «Байка».

Семінар було присвячено підведенню підсумків роботи у 2017 р. і  обговоренню  основних напрямків розвитку діяльності Компанії та планів по надходженню страхових  платежів у 2018 р. Також, цей захід було спрямовано на зміцнення корпоративного духу Компанії для досягнення поставленних цілей.

В ході семінару співробітники Компанії не тільки змогли підвищити свій професійний рівень, але й відпочити на екскурсіях по історичним та пам'ятним місцям Прикарпаття.

 
07.02.18
СК «Альфа-Гарант» виграла тендер, який проводився ПАТ «Укрексімбанк» по страхуванню банкоматів

ТДВ СК «Альфа-Гарант» виграла тендер по страхуванню банкоматів та готівкових коштів, що завантажені в банкоматах ПАТ «Укрексімбанку».

В січні 2018 року ПАТ «Укрексімбанк» за результатами тендеру уклав договір з ТДВ СК «Альфа-Гарант» та застрахував банкомати та готівкові кошти від ризиків пожежі, затоплення, стихійних лих, протиправних дій третіх осіб, та інших ризиків на суму понад 500 млн. грн.

 
09.01.18
Страхова компанія «Альфа-Гарант» отримала нову ліцензію.

ТДВ СК «Альфа-Гарант» отримала ліцензію на обов’язкове страхування цивільної авіації.  
З 04.01.2018 р. в ТДВ СК «Альфа-Гарант» впроваджений новий страховий продукт – обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації. Страхування здійснюватиметься на підставі ліцензії Нацкомфінпослуг на провадження страхової діяльності у формі обов‘язкового авіаційного страхування цивільної авіації виданої згідно Розпорядження Нацкомфінпослуг № 21 від 04.01.2018 р.

Умови договору обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації визначаються в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Розпорядження https://nfp.gov.ua/ua/Rozporiadchi-dokumenty-Natskomfinposluh/

 
09.10.17
СК «Альфа-Гарант» успішно пройшла позапланову перевірку Нацкомфінпослуг

     Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, була проведена позапланова перевірка ТДВ СК «Альфа-Гарант» на предмет дотримання вимог чинного законодавства у сфері ринків фінансових послуг щодо дотримання умов забезпечення платоспроможності, ліквідності та відповідності страхових резервів.

     За результатами перевірки – складений акт «без порушень». Не було виявлено жодних невідповідностей законодавчим та нормативним актам.

     ТДВ СК «Альфа-Гарант» стабільно працює на ринку, реалізуя свою місію в максимально повному задоволенні потреб клієнтів у страховому захисті, підвищенні рівня довіри громадян до ринку страхових послуг шляхом прозорого ведення бізнесу, виконання зобов'язань перед клієнтами та партнерами, чіткого менеджменту всіх процесів.

 
08.12.17
Обслуговування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

ТДВ СК «Альфа-Гарант» має у користуванні приміщення, за адресою: м. Київ, вул. Г. Тороповського, 14, де забезпечені всі необхідні облаштування для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів. 

Також, для обслуговування таких осіб, здійснюється безкоштовна доставка договорів страхування.

 
06.09.17
Повідомлення про зменшення статутного капіталу ТДВ СК "Альфа-Гарант"

Шановні панове!

Користуючись нагодою, ТДВ СК «Альфа-Гарант» (код за ЄДРПОУ 32382598, місцезнаходження: 01133, Україна, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26) засвідчує Вам свою повагу.

Згідно зі ст. 56 Закону України «Про господарські товариства» рішення товариства з обмеженою відповідальністю про зменшення його  статутного  капіталу  набирає  чинності  не раніш як через 3 місяці  після  державної реєстрації і оприлюднення у встановленому порядку. Керуючись нормами ч.3 ст. 65 Закону України «Про господарські товариства» до товариства з додатковою відповідальністю застосовуються норми статей 4, 11, 52-64 цього Закону з урахуванням особливостей, передбачених даною статтею.

У зв’язку з цим, повідомляємо про наступне.

Загальними зборами учасників ТДВ СК «Альфа-Гарант»05.09.2017р. було прийнято рішення про зменшення статутного капіталу ТДВ СК «Альфа-Гарант». Розмір статутного капіталу буде зменшений на 15 000 000 грн.( п’ятнадцять мільйонів гривень), а тому становитиме 85000000,00 грн.

Рішення про зменшення статутного капіталу ТДВ СК «Альфа-Гарант» шляхом перерозподілу статутного капіталу між учасниками товариства з додатковою відповідальністю Страхова компанія «Альфа-Гарант» пропорційно їх часткам, у зв’язку із зменшенням статутного капіталу на суму 15 000 000,00 (п’ятнадцять мільйонів грн. 00 коп.) грн., шляхом пропорційного зменшення номінальної вартості вкладів всіх учасників залишивши попередніми розміри часток кожного Учасника у відсотках, без повернення коштів внесених до статутного капіталу учасниками Товариства, було прийнято на виконання вимог чинного Законодавства України, включаючи: Закон України «Про господарські товариства», Закон України «Про страхування», Закон України « Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Відповідно до чинного Законодавства України, кредитор, після надходження йому повідомлення щодо прийняття рішення про зменшення статутного капіталу  ТДВ СК «Альфа-Гарант» не звернувся з письмовою вимого до товариства, вважається, що він не вимагає від ТДВ СК «Альфа-Гарант» дострокового погашення зобов’язань.

З документами щодо прийняття рішення про зменшення статутного капіталу, кредитори можуть ознайомитись у юридичному управлінні, у робочі дні з 10 до 12 години протягом терміну, передбаченим чинним Законодавством України за наступною адресою: 01133, Україна, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26 та на сайті компанії https://alfagarant.com/

Керуючись вищевикладеним, ТДВ СК «Альфа-Гарант» запевняє Вас, що зменшення статутного капіталу ТДВ СК «Альфа-Гарант» є виконанням вимог чинного Законодавства України та жодним чином не впливає на фінансову стабільність, надійність нашого Товариства на страховому ринку. ТДВ СК «Альфа-Гарант» і надалі сумлінно та добросовісно буде співпрацювати з нашими клієнтами та партнерами при цьому виконуючи всі свої зобов’язання покладені на нього чинним законодавством України.

Однією з основних характеристик фінансової стабільності страхової компанії є її спроможність відповідати за взятими на себе зобов’язаннями перед клієнтами, тобто її платоспроможність. Питання забезпечення платоспроможності страховиків регулюється законодавством України, зокрема, Законом України «Про страхування». Статтею 30 Закону встановлена вимога про необхідність перевищення фактичного  запасу  платоспроможності  страховика над розрахунковим нормативним запасом платоспроможності, як одна із головних вимог та умов фінансової надійності компанії. Згідно зі звітністю за результатами діяльності ТДВ СК «Альфа-Гарант» за 1-е півріччя 2017 р. вищезгадана вимога перевиконується – величина перевищення фактичного запасу платоспроможності 89552 тис. ТДВ СК «Альфа-Гарант» над нормативним 23060 тис. становить 64492 тис. грн.

 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 Наст. > Кінець >>

Результати 1 - 10 з 52
Медичне
страхування
Страхування
АВТО
Страхування
майна

Сервісний центр

0 800 501-710

цілодобово

 
 

Головний офіс


Поштова адреса: 02100, м. Київ, вул. Г. Тороповського, 14
Юридична адреса: 01133, м. Київ, бул. Л. Українки, 26
+38 (044) 591-63-21, 591-63-22
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

 

вул. Леніна, 70 вул. Куйбишева/Київська, 2/79 вул. Грецька, 11 пр. Ушакова, 25, оф. 108 вул. Спаська, 72 вул. Добролюбова, 17 вул. Челюскінців, 123, оф. 4 вул. Плеханова, 12 а вул. Леніна, 13 вул. Л. Толстого, 10 б вул. Університетська, 38, оф. 3 вул. Незалежності, 4 вул. Лебединського, 19 вул. Шевченко, 8 вул. Руська, 25 пл. Соборна, 12 а вул. Совєтская, 43, оф. 35 вул. Лазарєва, 4 вул. Фрунзе, 225 вул. Сумська, 13 вул. Петропавлівська, 62 пр. Миру, 68, оф. 919 б-р Лесі Українки, 26 вул. Київська, 79 вул. С. Бандери, 49 пр. Волі, 1 б